0 (216) 455 4078

0
KULLANICI GİRİŞİ
VAR
YENİ

ÜRÜN KODU : 17090EC

Ameda Una Tekli Elektrikli/Pilli Pompa


0,10

DÜNYANIN EN SESSİZ VE VİBRASYONSUZ ÇALIŞAN POMPALARINDA EN ÖN SIRADA OLAN: AMEDA PURELY YOURS UNA!!

Türkiye Distribütörü Piyon Emzirme Çözümleri güvencesinde, % 100 orjinal, ithal üründür. 

1942’de İsveç’ li bir mühendis tarafından kurulmuş, dünya çapında bilinen AMEDA’ nın “PURELY YOURS UNA” TEKLİ ELEKTRİKLİ SÜT POMPASI.

Diğer Ameda Süt Pompası ürünleri gibi özel denetimlere sahip, havayı kilitleyen koruma özelliği kanıtlanmış, tekli süt sağımını tercih eden anneler için mükemmel bir üründür.

Ameda Tekli Elektrikli Süt Pompası, toplanan sütle bebeği beslemek amacıyla emziren bir anneden anne sütü sağılmasını kolaylaştırmak üzere tasarlanmıştır.

Dünya çapında bilinen Ameda’nın annelere tavsiyesidir.

Purely Yours Una, Tıbbi Cihaz yönetmeliğine göre üretilmiş, onaylanmış belgelendirme kuruluşu tarafından denetlenen bir üründür.

Ameda’nın sunduğu her ürün emzirmeye verdiğimiz önemi yansıtmaktadır. Ameda emzirmenin anne ve bebekler için öneminin bilinciyle annelere daha kolay, daha rahat ve daha etkili bir sağım deneyimi yaşatmak için ürünlerini sürekli geliştirmekte ve annelerin mutluluğunu her şeyden önde tutmaktadır.

Teknik Özellikleri:

  • Vakum(çekim) gücü yaklaşık 280 mmHg’dir.
  • Sessiz ve vibrasyonsuz çalışma özelliği vardır.
  • Setin diyafram parçası ile kesinlikle % 100 güvenli bir kullanım sağlanır.
  • Basınç ve ritim ayarı düğmelerini kendi süt akışı ve verimliliğine, kendi isteğine göre ayarlayabilecek olan anne, böylece fizyolojik olarak bebek emişini pompaya taklit ettirmiş olur “Custom Control” özelliği ile ayarlanabilir, bebeğe eşdeğer, fizyolojik güçlü bir emiş gücü sağlar.
  • Pompa setinin motor kısmından bağımsız tasarımı ile hafif ve rahat kullanılabilir, etkin sağım özelliği vardır.
  • İstendiğinde Ameda manuel pompa kiti- Turkuaz Ellik ile el pompası olarak kullanım kolaylığı mevcuttur – Manuel Pompa olarak kullanım.
  • Motor aksamı ile pompa setinin birbirinden bağımsız tasarlanmış bir pompa olması nedeni ile de elde herhangi bir ağrıya neden olmaksızın kolayca ve efektif bir şekilde kullanılır.
  • Pompa setlerinin sterilizasyon koşulları kullanım kılavuzunda belirtilmiştir.

Ürüne ait yorum bulunamadı.İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.