Ameda SMB Hastane Tipi Süt Pompası

Ameda Elite Hastane Tipi Süt Pompası

Ameda Lactaline Hastane Tipi Süt Pompası

KİRALAMA HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZLERE ULAŞABİLECEĞİNİZ TELEFON NUMARALARIMIZ:

 0216 455 40 78 – 0530 151 09 50

Dünyaca bilinen Ameda’ nın Türkiye Distribütörü Piyon Emzirme Çözümleri tarafından yaklaşık 30 yıldır Türkiye’ de onbinlerce anneye orijinal ve güvenli Ameda ürünleri ile kiralama hizmeti verilmektedir. Ameda marka Süt Pompaları Türkiye’ de annelere 3 ayrı model ile hizmet sunmaktadır.

Kiralanan Ameda marka Cihaz Modelleri:

  • Ameda Elite Hastane Tipi Süt Pompası (Orjinal Kutusu, Koruyucu Köpüğü ve Kablosu ile birlikte kiraya sunulmaktadır. Cihazın kira dönüşünde tüm parçalar kiraya verildiği şekilde, eksiksiz iade edilmek zorundadır).
  • Ameda SMB Hastane Tipi Süt Pompası (Orjinal Kutusu, Koruyucu Köpüğü ve Kablosu ile birlikte kiraya sunulmaktadır. Koruyucu Köpük özellikle şehirlerarasında; Kargo ile giden kiralamalarda cihaz kutusunda mutlak surettte yer almaktadır.Cihazın kira dönüşünde tüm parçalar kiraya verildiği şekilde, eksiksiz iade edilmek zorundadır.)
  • Ameda Lactaline veya Ameda Purely Yours Ultra ( Adaptörü ile beraber kiraya sunulur.  9V, 6 adet kalem pille de çalışan çok fonksiyonel ve hafif bir üründür).

Kiralamada Satın Alınması Gereken Kişiye Özel Güvenli Sağım Setleri ve Cihaz Üzerinde Konumlanması:

Ameda Hastane Tipi Süt Pompalarının tüm modelleri Ameda Bireysel Pompalarda olduğu gibi, 1 adet veya arzuya göre 2 adet Pompa Seti ile birlikte kullanılabilir. Tekli ve çiftli kullanımın birbirlerine göre farkları, avantajları, dezavantajları, tercih sebepleri ve hangi anneye ne şekilde uygun olduğu konularında detaylı bilgi için Ev Tipi Süt Pompaları sayfasında pompaların altındaki açıklama ve/ veya videolardan yararlanılabilir.  Kiralanan Ameda Süt Pompalarının hijyen kullanımı için, medikal plastik ve silikondan mamul kişiye özel Pompa Seti veya Pompa Setleri satın alınır. Kiralanan cihazların, Ameda veya Milk’nmom Pompa Setleri dışında setlerle kullanılması kesinlikle önerilmez. Ameda Elite ve SMB Hastane Tipi Süt Pompalarının, Ameda veya Milk’nMom Pompa Setleri dışındaki setlerle kullanımından kaynaklanan cihaz hasarlarında koşulsuz olarak tamamen müşteri sorumlu olmaktadır.Ameda Elite model cihazın üzerinde yer alan çiftli veya tekli Pompa Seti tutucuları, Pompa Setlerini kullanım aralarında rahatça yuvalarına bırakabilmek için tasarlanmışlardır.  SMB model cihazın üzerinde ise tekli Pompa Seti tutucusu yer alır.  Cihaz, çiftli Pompa Seti ile birlikte kullanıldığında sağım aralarında 1 set cihazın üzerinde, diğeri ise dışarda, düz bir zemin üzerinde bekletilebilecektir. Ameda Elite ve SMB Hastane Tipi Süt Pompalarına, Ameda veya Milk’nmom marka Pompa Setleri uyumludur. Bu setler, Silikon Diyafram içeren, hiyjenik ve tamamen güvenilir olan setlerdendir. Çoklu kullanılan pompaların öncelikli güvenliği pompadan gelen havanın süte, anne sütünün de pompaya bulaşmasını engellemeye yarayan bu silindirik parça ile mümkün olmaktadır. Anne sütünün de kan gibi, idrar gibi bir vücut sıvısı olduğu, toplarken ve saklarken belirli kriterlere uyulması gerektiği unutulmamalıdır. 

Kiralama Dönemleri ve Kiralamada İmzalanması Zorunlu Olan Evraklar:

Kiralanan Ameda Elite ve SMB Hastane Tipi Süt Pompaları 2 hafta ve 1 ay ve üzeri dönemler için kiralanabilir. İnternet üzerinden alınan taleplerde sadece 1 ay ve üzeri dönemlere ait kiralama işlemleri yapılabilmektedir. Kiralanan Ameda Elite ve SMB Hastane Tipi Süt Pompaları kullanıma bağlı olarak belli bir yıpranmaya sahiptirler. Bu yüzden yaşları ilerlemiş olan cihazların kira fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Kira süresi pompa kargoya verildiği günden itibaren başlar ve sözleşmede yer alan tarihte biter. Kiralayan ile kiracı arasında 3 nüshadan oluşan bir kiralama sözleşme yapılır. Pembe nüshası kiracıda kalan sözleşmenin, mavi ve beyaz renkteki iki nüshası kiracının imzalayacağı Teminat Senedi ile beraber kiracı tarafından kira merkezine geri döner. Teminat senedi, cihazın kaybolma, çalınma ve kırılma riskine karşı alınmakta olan 500 Euro değerinde bir senet olup, cihaz iade edildiğinde kiracıya kargo ile iade edilen bir senettir. Cihazın bozulmasına sebep oluşturacak olan kasti hususlar ve cihazın üzerine su dökülmesi gibi müşteri hatasından kaynaklı arızalar dışında kalan her tür arıza ithalatçı firma garantisindedir. Kiracı doldurulacak sözleşmenin detayları ve sürecin işlemleri hakkında baştan kurumdan aldığı detaylı bilgiler ile işleyişin uygulanmasındaki hususları adım adım takip ederek işlemini başlatmış olacaktır.

Kiralanan Cihazın Açılması ve Kullanıma Başlanması, Pompa Setinin Sterilizasyonu:

Kiralanan Ameda Elite ve SMB Hastane Tipi Süt Pompalarının kullanımı güvenlidir ve çok kolaydır. Ürünle beraber anneye ulaşacak olan cihaz kullanım klavuzu ile cihaz kolaylıkla kullanılır hale gelir. Kiralanan süt pompalarının sterilizasyon ve temizlik işlemi kiralayan tarafından yapılan bir işlemdir. Kullanımda gerek duydukça müşteri nemli bir bezle üzerinin tozunu alabilir. Pompa Setinin ise kullanılmadan evvel kiralayan tarafından steril edilmesi gerekmektedir. Her bir kullanıcı kendine ait yeni bir seti açar. Ancak ürünü steril hale getirmek zorundadır. Hangi parçaların, ne şekilde ve nasıl bir yol izlenerek steril edilmesi gerektiği, sterilizasyon sıklığı, montajı ve demontajı hakkında bilgilendirmelerin olduğu; Pompa Setinin de bir kullanım klavuzu mevcuttur. Hasas parçalar, montajında ve demontajında dikkat edilmesi gerekenler ayrıca kiralayana aktarılmaktadır. Pompa Setleri ayrıca her kullanım sonrası veya arzuya göre önerilen sıklıkta steril edilebilir.

Kira Süre Sonu İşlemleri:

Kira süresi bitiminde uzatım veya iade işlemleri için kuruluşumuz anneyle iletişime geçecektir, süreyi uzatmayı arzu eden anne kendisine bildirilecek hesap numaralarına belirli olan rakamı yatırır ve paylaşacağı banka dekontu ile beraber süreyi uzatabilmektedir. Şayet anne kiraladığı cihazı iade edecek ise de kendisine iade işleminin detayları, yol ve yöntemi konusunda izleyeceği yol hakkında bilgi verilir. Sözleşmede yer alan şirket adresine geri iade edilmek üzere, anlaşmalı kargolarımız aracılığı ile cihaz teslim alındığı şekilde, eksiksiz ve aynı şekilde sağlam olarak yola çıkacaktır. Kargo ücreti her durumda kiracıya ait olan bir ücrettir.

Erken İadede Ücret İadesi Hususu:

Müşteri kira süresinden önce herhangi bir nedenle cihazı erken iade edebilir, ancak sözleşmesinde de yer aldığı gibi erken iade durumunda kendisine ücret iadesi yapılmaz.