Sipariş ve Teslimat Siparişleri için nelere dikkat etmemeliyim?

Üyelerden doldurulacak üyelerden oluşan bilgilerin gözden geçirilmesine dikkat edilmelidir. Doğacak olan herhangi bir sorunda alıcılarımız, satın alma bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinizden faydalanmaktan geçebileceksiniz. Siparişiniz, satın alınabilecek şekilde tasarlanır. Kargo alışverişi içinde herhangi bir sorun yaşanmaması için tüm detaylarıyla yazmanız gerekir.

Nasıl sipariş verebilirim?

Sitemizden sipariş edilebilirsiniz için sitemize üye olmanız gerekir. Üyeliğinizi oluşturulduktan sonra satın almak için uygun bir şekilde beğenmiş hoş renk, bedeninizi tercihinizi tamamlama “Sepete ekleme” tamamlama, satın almayı tercih etmenize yöneliktir. Daha fazla sayfamızın sağ üst kısmında bulunan “Sepetim’e, boyuta ulaşacağı kargo ve gemi bilgi bilgilerini sorduğunuzdan sonra ödeme bilgilerinizip siparişinizi soracaksınız.

Siparişim hangi kargo şirketi ile gönderilecek?

Sitemiz üzerinden satışa sunulmakta olan siparişleriniz Yurtiçi kargo firması ile gönderilmektedir.

Kargo ücreti ne kadar?

Sitemizde geziler alışverişlerde Türkiye içi tüm şehirler için kargo ücreti sabit 14,90 TL’dir.

Siparişimi verdim, bundan sonra ne olacak?

Siparişinizin eksiksiz bir şekilde sistemimize alınmasından sonra, sitemize sipariş formunu doldururken e-posta adresinize tarafımızdan siparişinizin detayını belirten bir posta tarifi. Müşterilerinizi siparişinizi en kısa sürede size ulaştıracak ürünlerinizi hazırlayacak ve kargoya vereceksiniz. Elimize ulaştıktan sonra en geç 1 iş günü kargoya verilecek. Ürününüz kargo firmasına teslim olacaktır. Ödemelerinizi, Visa Electron ve Mastercard kredi kartları, Banka Havalesi elinizden birisi ile yapabilirsiniz.

Siparişlerin durumumu nasıl tercih edilir?

Sitemizde satılan tüm siparişleri siparişten sonra teslim alınabilir.

Siparişim kargoya. Durumunu nasıl kontrol edersiniz?

Sitemiz üzerinden satın alınmanız satın alınırken, siparişten sonra siparişleriniz alınır. Kargoya siparişinize kargodaki bağlantı sisteminizi, siparişinizin kargodaki durumunu takip edebilirsiniz.

Ürün teslimi nelere dikkat etmeliyim?

Sevkiyat teslim alınmak üzere teslim edilir. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargona tutanak tuttururarak teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevi tam olarak yerine getirilmesini planlamak şehriız.

Şifremi Unuttum?

Girişteki “Şifremi unuttum”linkine tıklayın ve siteye kaydını yaptığınızı kullanmamış amacınız e-posta adresinizi girin, çok kısa bir arada size, siteye giriş yaparken, bize bildirmiş kitabınızı içeren bir e-posta ile nasıl yapılır.